Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet material lemnos Primarie-Anunt 25031/07.12.2021

Număr anunț
DA29586866
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
03419000-0 · Cherestea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.764.515 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.764.515 RON