Ofertă acceptată Cumpărare directă

RESTARI SERVICII INTRETINERE CALCULATOARE, IMPRIMANTE, RETEA

Număr anunț
DA29537108
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "IOSIF MOLDOVAN (CUI 28301461)
Cod CPV
50321000-1 · Servicii de reparare a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
22.946.264 RON
Data publicării
13.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

22.946.264 RON