Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ornamente luminoase pentru sărbătorile de iarnă

Număr anunț
DA29562862
Autoritate contractantă
COMUNA GHERTA MICA (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GHERTA MICA JUD. SATU MARE) (CUI 3896917)
Cod CPV
39298500-2 · Ornamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.799.161 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.799.161 RON