Atribuită Cumpărare directă

PARTICIPAREA ELEVILOR LA FESTIVALURI IN TARA SI STRAINATATE

Număr anunț
DA35792579
Autoritate contractantă
COMUNA NICULITEL (CUI 4508762)
Furnizor / câștigător
Asociatia Culturala pt promovarea traditiilor"Danubius (CUI 42184596)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
39.975 RON
Data publicării
24.05.2024 13:51
Data finalizării
28.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39.975 RON