Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE SI LIVRARE PACHETE ARTICOLE SANITARE, MATERIALE REPARATII SI VOPSELE PENTRU SCOALA 30

Număr anunț
DA29585414
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.30 TIMISOARA (CUI 29120919)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.804.992 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.804.992 RON