Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Lucrari de interventie pentru protejarea malului drept al raului Teleajen, in zona adiacenta a dep

Număr anunț
DA29551624
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 2844855)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.226.353 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
16.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.226.353 RON