Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa si geam termopan la sediul primariei cu montaj inclus conform anunt 25532

Număr anunț
DA29586752
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.978.607 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.978.607 RON