Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lance drapel 90x135, Suport metalic pentru perete - 2 drapele (lance)

Număr anunț
DA29599659
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "STEPHAN LUDWIG ROTH (CUI 17739645)
Cod CPV
35311400-1 · Lanci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.370.727 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.370.727 RON