Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutii de crestere a eficiientei energetice la centrale termice

Număr anunț
DA29560678
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL VULCAN (CUI 4375267)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.374.849 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.374.849 RON