Ofertă acceptată Cumpărare directă

Monitorizare emisii pentru cosurile de fum

Număr anunț
DA29601954
Autoritate contractantă
Institutul National de Gerontologie si Geriatrie ANA ASLAN (CUI 4283333)
Cod CPV
90711500-9 · Monitorizare de mediu, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
451.850 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

451.850 RON