Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fiset metalic pentru documente STRONG DOCUMENT 450/M

Număr anunț
DA29589721
Autoritate contractantă
PARCHETUL DE PE LINGA TRIBUNALUL COVASNA (CUI 5310126)
Cod CPV
39132100-7 · Dulapuri de arhivare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.414.248 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.414.248 RON