Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii strazi - realizarea lucrarilor de canalizare ape pluviale pe strada ZUG , loc Bors

Număr anunț
DA29552486
Autoritate contractantă
COMUNA BORS (CUI 4390526)
Cod CPV
45232400-6 · Lucrari de constructii de canalizare de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.504.340 RON
Data publicării
14.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.504.340 RON