Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dispenser dispencer dozator pentru sapun lichid gel dezinfectant maini cu senzor ESENIA 1100ml 1100

Număr anunț
DA29595561
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA " MIHAI EMINESCU (CUI 17358772)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.310.679 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.310.679 RON