Ofertă acceptată Cumpărare directă

ANET BR75 BUC 12 40,5 DERO OZON MANUAL 1.8KG BUC 1 17,5 CLOR 1L BUC 20 2,06 MR PROPER 5L BUC 5 32,65

Număr anunț
DA29602437
Autoritate contractantă
C.F. SCOALA GIMNAZIALA "ELENA DOAMNA (CUI 23913214)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.476.846 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.476.846 RON