Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare Pachet consumabile si piese de schimb pt utilaje agricole si forestiere al com. Simian

Număr anunț
DA29592029
Autoritate contractantă
COMUNA SIMIAN (CUI 4948305)
Cod CPV
16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
18.729.461 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.729.461 RON