Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat de sudura uz industrial Velt MMA 250 de tip invertor DC IGBT, 230 V, 30 – 250 A

Număr anunț
DA29601211
Autoritate contractantă
COMUNA FOLTESTI (CONSILIUL LOCAL FOLTESTI) (CUI 3126802)
Cod CPV
44315100-2 · Accesorii de sudura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.563.840 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.563.840 RON