Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de dezinsectie spatii interioare

Număr anunț
DA29602352
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL IULIA HASDEU (CUI 4340269)
Cod CPV
90670000-4 · Servicii de dezinfectare si dezinfestare in mediu urban sau rural (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.337.929 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.337.929 RON