Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie SCIM UAT

Număr anunț
DA29600786
Autoritate contractantă
COMUNA VERGULEASA (CUI 4984510)
Cod CPV
72260000-5 · Servicii de software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
30.735.500 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.735.500 RON