Ofertă acceptată Cumpărare directă

Calculator Expert Wave cu procesor Intel i5

Număr anunț
DA35824488
Autoritate contractantă
COMUNA PAUNESTI (CUI 4560213)
Furnizor / câștigător
EXPERT SERVICE SRL (CUI 15185268)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.352 RON
Valoare atribuită
2.352 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.352 RON

din 2.352 RON estimat