Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE MENTENANTA PT 6 LUNI, SISTEME : 2 BUC. TVCI ,2 BUC. ALARMARE EFRACTIE, 1 BUC. INCENDIU

Număr anunț
DA29597500
Autoritate contractantă
LICEUL DE ARTA PLUGOR SANDOR SF. GHEORGHE (CUI 4404796)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.434.779 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
17.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.434.779 RON