Atribuită Cumpărare directă

Caserola caserole meniu meniuri 2 compartimente, Bol cu capac, pahare unica folosinta, tacamuri

Număr anunț
DA35821470
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M 02460 (CUI 4406096)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
39222100-5 · Articole de catering de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
2.093,70 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.093,70 RON