Atribuită Cumpărare directă

ARTICOLE PAPETARIE-RECHIZITE (ALEGERI IUNIE 2024), SACI RAFIE ALBI 60X110CM

Număr anunț
DA35825540
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului judetului Galati (CUI 3127450)
Furnizor / câștigător
ROVAL PRINT SRL (CUI 14476846)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.604,60 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.604,60 RON