Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANCA RIVA 2284 170 CM NUMAR DE REFERINTA: 8006936 PRET DE CATALOG: 632,77 RON / Unitate de masura

Număr anunț
DA29612553
Autoritate contractantă
Comuna Virlezi (CUI 4412233)
Cod CPV
39113600-3 · Banci (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
2.816.464 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.816.464 RON