Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitiea de servicii de fotogrametrie aeriana pentru proiectul, Cod SIPOCA 815/My SMIS 135982.

Număr anunț
DA29570089
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4426581)
Cod CPV
71355100-2 · Servicii de fotogrammetrie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4 RON
Valoare atribuită
37.446.062 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.446.062 RON

din 4 RON estimat