Ofertă acceptată Cumpărare directă

Termostat de camera programabil fara fir CT 7W

Număr anunț
DA29618578
Autoritate contractantă
Academia Oamenilor de Stiinta din Romania (CUI 5091859)
Cod CPV
39711300-2 · Aparate electrotermice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
34.646.147 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

34.646.147 RON