Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem de automatizare usa

Număr anunț
DA29615869
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0418 BUCURESTI (CUI 4204267)
Cod CPV
31131100-4 · Sisteme de actionare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
12.525.284 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.525.284 RON