Ofertă acceptată Cumpărare directă

ASPIRATOR UMED-USCAT - BOSCH - GAS 35 L SFC , 1200 W, 254 MBAR, 35 L, PRIZA SCULE ELECTRICE

Număr anunț
DA29619318
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02472 Bucuresti (CUI 4221039)
Cod CPV
42999100-6 · Aspiratoare, altele decat cele de uz casnic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.018.590 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.018.590 RON