Ofertă acceptată Cumpărare directă

Caseta luminoasa 1300x800x150mm - cadru metalic + poliplan + led + montaj

Număr anunț
DA29617163
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA GRANICESTI (CUI 14061504)
Cod CPV
35261000-1 · Panouri de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.030.428 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.030.428 RON