Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reabilitare zid de sprijin, rigole pereate si podete acces curti intr. drum Atarnati

Număr anunț
DA29603036
Autoritate contractantă
COMUNA VAIDEENI (CUI 2541401)
Cod CPV
45200000-9 · Lucrari de constructii complete sau partiale si lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.242.753 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.242.753 RON