Ofertă acceptată Cumpărare directă

LEMN DE FOC FOIASE CREPAT SI NECREPAT IN FUNCTIE DE CERINTE METRU STER

Număr anunț
DA29613199
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC TARA MOTILOR ALBAC (CUI 12848730)
Cod CPV
03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
14.850.656 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.850.656 RON