Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de informare si publicitate ob. de investitie "Realizarea unei crese in orasul Negresti Oas

Număr anunț
DA29611144
Autoritate contractantă
Orasul Negresti Oas (CUI 3963951)
Cod CPV
79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.359.447 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.359.447 RON