Ofertă acceptată Cumpărare directă

Predare retele apa canal si scoatere din gestiune cf nota 36116/22.07.2021

Număr anunț
DA29620475
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Cod CPV
71322100-2 · Servicii de estimare pentru lucrari publice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
17.050.348 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.050.348 RON