Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii realizare studiu fezabilitate pentru depunere cerere de finantare pentru"Reabilitare si mod

Număr anunț
DA29567463
Autoritate contractantă
COMUNA BUSTUCHIN (PRIMARIA COMUNEI BUSTUCHIN) (CUI 4898827)
Cod CPV
71322200-3 · Servicii de proiectare a conductelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
0 RON
Valoare atribuită
8.782.107 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.782.107 RON