Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PSI

Număr anunț
DA29595647
Autoritate contractantă
LICEUL MATHIAS HAMMER ANINA (CUI 3228527)
Cod CPV
35111320-4 · Extinctoare portabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.011 RON
Valoare atribuită
29.179.002 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.179.002 RON

din 2.011 RON estimat