Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERVICII REPARATIE KONICA MINOLTA BIZHUB C220

Număr anunț
DA29608650
Autoritate contractantă
Institutia Prefectului Municipiului Bucuresti (CUI 4267125)
Cod CPV
50313100-3 · Servicii de reparare a fotocopiatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.900.945 RON
Data publicării
17.12.2021 00:00
Data finalizării
20.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.900.945 RON