Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Xerox A4 Duplex Print Copy Scan Fax

Număr anunț
DA29638898
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 NAMOLOASA (CUI 21643041)
Cod CPV
30121100-4 · Fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
23.017.940 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

23.017.940 RON