Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intretinere parchet masiv (lucrari de raschetare, lustruire si lacuire parchet )

Număr anunț
DA29603189
Autoritate contractantă
CONSILIUL JUDETEAN CONSTANTA (CUI 2981739)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
35.818.640 RON
Data publicării
16.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.818.640 RON