Ofertă acceptată Cumpărare directă

Competente digitale de utilizarea tehnologiei informatiei ca instrument de invatare si cunoastere

Număr anunț
DA29625921
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUZIVA "SFANTA MARINA (CUI 30838816)
Cod CPV
80500000-9 · Servicii de formare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
27.852.764 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

27.852.764 RON