Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii

Număr anunț
DA29624902
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.178 (CUI 20769247)
Cod CPV
45262690-4 · Renovare a cladirilor degradate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.162.635 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.162.635 RON