Atribuită
Anunț de participare
Hidrat de hidrazina de concentratie 24%
- Număr anunț
- SCN1067257
- Autoritate contractantă
- Electrocentrale Bucuresti S.A. (CUI RO15189596)
- Furnizor / câștigător
- DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL (CUI 28347507)
- Cod CPV
- 24311130-7 · Hidruri (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131.648 RON
- Valoare atribuită
- 131.648 RON
- Data publicării
- 27.04.2020 17:15
- Anunț de atribuire
- SCNA1038339
- Termen limită
- 06.05.2020 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1082629
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DAFCOCHIM DISTRIBUTION SRL CUI RO28347507
Valoare atribuită
131.648 RON
din 131.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro