Ofertă acceptată Cumpărare directă

Firmă școlară 800x500mm pe aluco bond

Număr anunț
DA29623208
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Sover Elek Joseni (CUI 4246203)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.536.947 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.536.947 RON