Ofertă acceptată Cumpărare directă

Subscriptie 12 luni utilizare software de videoconferinta online - Zoom Meeting si Zoom Room

Număr anunț
DA29580215
Autoritate contractantă
COMUNA CRISTIAN (CUI 4728369)
Cod CPV
48500000-3 · Pachete software de comunicatii si multimedia (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
32.818.211 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.818.211 RON