Ofertă acceptată Cumpărare directă

perdele si draperii material textil

Număr anunț
DA29628980
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC JIDVEI (CUI 10478976)
Cod CPV
39515000-5 · Perdele, draperii, baldachine si storuri textile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
8.869.930 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.869.930 RON