Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII INGINERIE - DIRIGENTIE SANTIER INSTALATII SI RETELE ELECTRICE, PROIECTARE SI EXECUTIE INSTA

Număr anunț
DA29634355
Autoritate contractantă
Comuna Vadu Pasii (CUI 4385538)
Cod CPV
71334000-8 · Servicii de inginerie mecanica si electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
19.214.412 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.214.412 RON