Atribuită Cumpărare directă

Brau National CN-03 7x220

Număr anunț
DA35817748
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL EMIL BOTTA (CUI 4350629)
Furnizor / câștigător
DAVMI MER S.R.L. (CUI 32168160)
Cod CPV
39561000-2 · Tul, dantela, panglicarie, pasmanterie si broderie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.140 RON
Data publicării
28.05.2024 13:51
Data finalizării
29.05.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.140 RON