Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 57,7% sub estimat

Furnizare - Echipamente pentru Inspectoratul de Politie al Județului Giurgiu si masina cu cantar pt monitorizare si control trafic agabaritic pt Direcția Județeană de Transport, Administrarea Drumurilor Județene și Control Trafic (DJTADJCT) Giurgiu în cadrul proiectului “Investiții pentru siguranța rutieră și îmbunătățirea conectivității între municipalitatea Ruse și județul Giurgiu la rețeaua de transport TEN-T”, cod e-MS: ROBG-418 LOT 1-4

Număr anunț
SCN1067211
Autoritate contractantă
JUDETUL GIURGIU (CUI 4938042)
Furnizor / câștigător
SPECTROMAS S.R.L. (CUI 15338272)
Cod CPV
34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
323.686,95 RON
Valoare atribuită
137.000 RON 57,7% sub estimat
Data publicării
27.04.2020 09:16
Anunț de atribuire
SCNA1038754
Termen limită
20.05.2020 15:00
Documentație de atribuire
DF1082479

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (4)

Estimat: 323.686,95 RON Adjudecat: 137.000 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Echipament radar Trucam 54.307,35 RON Anulat
2 Dispozitive Ethylotest (Etilometru )pentru controlul traficului 62.313,24 RON Anulat
3 Mașină dotată cu cântar pentru monitorizarea și controlul trafi… 138.446,36 RON SPECTROMAS S.R.L. 137.000 RON ↓1,0%
4 Masina/vehicul 68.620 RON Anulat

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
SPECTROMAS S.R.L. CUI 15338272
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
COSTA UTILAJE S.R.L. CUI RO30043763

Valoare atribuită

137.000 RON

din 323.686,95 RON estimat 57,7%

Adjudecat la 42,3% din estimat · economie 186.686,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.