Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stative partituri

Număr anunț
DA29632394
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Cod CPV
37321700-1 · Trepiede pentru instrumente muzicale sau suporturi de partituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
999 RON
Valoare atribuită
14.165.190 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.165.190 RON

din 999 RON estimat