Ofertă acceptată Cumpărare directă

Diverse materiale igienico sanitare

Număr anunț
DA29626871
Autoritate contractantă
SCOALA NATIONALA DE PREGATIRE A AGENTILOR DE PENITENCIARE TG. OCNA (CUI 4278060)
Cod CPV
24312200-6 · Hipocloriti si clorati (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
944.092 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944.092 RON