Ofertă acceptată Cumpărare directă

„Intocmirea planului de amplasament si delimitare a corpului de proprietate,

Număr anunț
DA29584246
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL TARGOVISTE (CUI 4279944)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
33.922.228 RON
Data publicării
15.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.922.228 RON