Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placa comanda vers. 1.13 autogreder O&K

Număr anunț
DA29625053
Autoritate contractantă
COMUNA MATCA (CUI 4412225)
Cod CPV
31700000-3 · Accesorii electronice, electromecanice si electrotehnice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37 RON
Valoare atribuită
4.729.062 RON
Data publicării
20.12.2021 00:00
Data finalizării
21.12.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.729.062 RON

din 37 RON estimat